İletişim
İletişim

Ürün Detay

WeyKick 2-4 Oyunculu Buz Hokey Oyunu

Yaş: 6+
Marka WeyKick
Ürün Kodu : w7700
2.159,00 TL 

WeyKick futbol un büyük başarısından sonra yeni kuşak hokey oyunlarını beğenilerinize sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Yeni bir ürün olarak da buz hokey sahasını öneriyoruz.

Doğal olarak buz hokeyi oyuncuları futbol sahasında da kullanılabilir. Bunun terside geçerlidir. 
Yeni mıknatıs sistemimiz oyuncular kayarken ek olarak dönmeyede izin verir. Disk bir hava yastığı varmışçasına buz üzerinde sessizce süzülür.

 

Kolay olduğu kadar dahice ...

WeyKick ürünleri yalnız çocuklar için değil tüm ailenin büyük bir zevkle paylaşacağı, öğrenmesi ve oynaması kolay olduğu kadar çok eğlenceli oyunlardır. Bu nedenle İsviçre St. Gallen Oyuncak Fuarında ziyaretçiler tarafından en iyi aile oyunu seçilerek ödüllendirilmiştir.

 

Almanya dan ithal edilen WeyKick ürünleri yalnız çocuklar için değil tüm ailenin büyük bir zevkle paylaşacağı, öğrenmesi ve oynaması son derece kolay sıradışı ürünlerdir.

Herşey mümkün:

Direk şut, kenarlara çarptırmak, savunma yapmak, kontra atak, duvar pası – bunların hepsi manyetik güç ile yapılır!
Oyun oynarken el ve göz koordinasyonu, eli kullanma becerisi ve alan kavramı da kendiliğinden öğrenilir. Bu yüzden WeyKick Pedagoglar ve Terapistler tarafından da çok seviliyor.

WeyKick futbol un büyük başarısından sonra yeni bir ürün olarak da buz hokey sahasını öneriyoruz. Doğal olarak buz hokeyi oyuncuları futbol sahasında da kullanılabilir. Bunun terside geçerlidir. Yeni mıknatıs sistemimiz oyuncular kayarken ek olarak dönmeyede izin verir. Disk bir hava yastığı varmışçasına süzülür.

Yalnızca isteğe bağlı ek oyuncu setleri satın alarak futbol oyuncuları buz hokey sahasında veya buz hokeyi oyuncuları da futbol sahasında da kullanılabilir.

 

PROMOSYON: 

WeyKick 2-4 oyunculu Buz Hokeyi oyununa Futbol paketi hediyesi olarak;

2 set (40 adet) forma etiketi (10 Ülkenin forma renklerinde toplam 40 adet etiket içerir.)

 


Popüler Ürünler