İletişim
İletişim
  NEDEN ORİJİNAL ÜRÜN?
Sağlıklı: Hem ülkemiz hem de Avrupa Birliği oyun/oyuncak yönetmeliğine uygun akredite laboratuvarlar tarafından yapılan EN71 oyuncak testlerinden geçmiştir, sağlığa zararlı hiçbir madde içermez.
Ekonomik: Yıllarca sorunsuz bir şekilde oynanır, bu nedenle maliyeti çok düşüktür.
Uzun Ömürlü: Oyun kütüphanenizi oluşturun, arkadaşlarınızla paylaşın, torunlarınıza miras bırakın.
Gelişimi Destekler: Oyunların tasarımları ve çizimleri, gelişim ve öğrenme basamakları göz önüne alınarak uzmanlar tarafından yapılır.
Keyifli: Kaliteli malzemesi, doğru seçilmiş renk tonları ve kusursuz işleyen mekanizmaları sayesinde çocuklarda tekrar tekrar oynama isteği oluşturur.
Etik Değerler: Fikir hırsızlığını önleyerek dürüstlüğün ve emeğin saygınlık kazanmasına katkı sağlar.
Orijinal Fikir: Bilgi birikimini ve yaratıcılığını kullanarak orijinal fikir üreten kişilerin emeğinin karşılığını almalarını sağlayarak sektörün büyümesini destekler.
Destek: Orijinal oyunu aldıktan sonra her türlü soru, sorun ve önerileriniz için sizi dinleyen birini mutlaka bulursunuz.
Ülkemize Destek: Ürünün alımından son tüketiciye ulaşıncaya kadar tüm vergiler ödenir, bu da hizmet olarak size geri döner.

 

 

 

 

EN EKONOMİK ÜRÜN ORİJİNAL ÜRÜN!

Aman dikkat, çakma tabir edilen kalite açısından orijinali ile karşılaştırılamayan, oyunlarımızın ruhunu da çalan kopya ürünler piyasada dolaşmakta! Oyunlarımızın sıra dışı yüksek kalitesinden kaynaklanan çok uzun kullanım süresi ve oyunun oynanmasından alınan keyif, heyecan ve beraberinde gelen yoğun oynama isteği de hesaba katıldığında orijinal ürün en ekonomik ürün olmaktadır. Dolayısı ile bir oyunun yıl bazında gerçek maliyeti aşağıdaki formül ile hesaplanabilir:

 


Abalone oyunu örneğinde Orijinal ürün kopyalarından 40 kat ekonomiktir;

 

 

 

7 yaş ve üzeri her yaşın oynayabileceği Abalone oyununda, orijinal ürün en az 30 yıl kullanılabilirken kopya ürünlerde çoğu zaman kullanım süresi 1 yıldan kısadır. (Bizlere gelen müşteri geri bildirimlerinden kopya ürünlerdeki kötü kimyasal kokular, oyun bileşenlerinin sorunları –topların itilmesinde karşılaşılan sorunlar oyuncuları oyundan soğutmakta- malzeme ve işçilik kalitesizliğinden kaynaklanan diğer sorunlar nedeni ile daha ilk yıl dolmadan kopyaların atıl hale geldiğini anlıyoruz.) Oyuncular açısından ise oyunu oynarken alınan oynama isteği, heyecan, keyif katsayısı ise orijinal üründe 10 üzerinden 10 olurken kopyalarda en çok 2 olmaktadır.