İletişim
İletişim

Ürün Detay

BrainBox Seksek Dinozorlar (Bounce Dinosaurs) - İNGİLİZCE

Ürün Kodu : 90089
449,00 TLİşte BrainBox serisinin yeni sürprizi: BrainBox Sek Sek!

Bu oyunda tüm oyuncular aynı anda bir kart alırlar, en küçük oyuncu “Dur!” diyene kadar kartlarındaki resimleri incelerler. Sonra herkes bir sonraki oyuncuya kendi kartını verir. Oyun herkes sırayla kartındaki 1. soruyu cevaplamak için oyuncudan oyuncuya sekmesiyle ilerler. Yanlış cevaplanan her kart ortaya konur. Doğru cevaplayan oyuncular yine sırayla 2. sorularını cevaplamak zorundadır. Oyun bu şekilde o turda tüm kartları toplayan yalnızca bir oyuncu kalana kadar devam eder. Eşitlik durumunda oyundan elenen oyuncuların kartları kazananlar arasında eşit olarak paylaşılır. Oyunun sonunda en çok kartı olan oyuncu oyunu kazanır. 

Sek Sek versiyonunun artısı Farkları Bul oyunudur. Her çift kartta bulmanız gereken 8 fark vardır. 

Bu oyun en az %70 i tekrar kullanılabilen malzemeden yapılmış ve Birleşik Krallık'ta tasarlanmıştır. Farklı konularda da oyunların olduğu BrainBox serisi olağanüstü eğlencelidir.

Beceriler: Dikkat, konsantrasyon, hafıza, İngilizce.


BrainBox Bounce is a brand new BrainBox with a twist. In this game, all players pick a card at the same time, study the front until the youngest player shouts 'Stop!' and then pass the card to the next player. Play is then 'bounced' from player to player as they take it in turns to answer question 1 on their card. Any incorrectly answered cards must be placed in a pile, then each player in turn must answer question 2, and so on, until only one player remains, who collects all the cards from that round. If there is a tie, cards are shared out as far as possible. The winner is the player with the most cards at the end of the game. Bounce Bonus is a Spot the Difference game. There are six differences to spot in each pair of cards. Made from a minimum of 70% recycled material and designed in the UK, the BrainBox range is fabulous fun.


Popüler Ürünler