İletişim
İletişim

Ürün Detay

Kim Yaptı? (Who Did It?)

Ürün Kodu : 08301
299,00 TL“Salonun ortasına benim papağanım YAPMADI, sanırım bir tavşan yaptı!” Sevimli minik bir tavşanın gururlu sahibi olarak, hızlıca bu eyleme bir açıklık getirmeye ihtiyacınız var ve başka bir oyuncunun evcil hayvanına suç atmalısınız.

Hafızanıza ve hızınıza güvenmelisiniz yoksa masumiyeti kanıtlanmış bir hayvanı suçlayarak ortadaki pisliği temizlemek zorunda kalabilirsiniz. 

Salonun ortası pisletilmiş. Ya sizin ya da diğer oyunculardan birinin evcil hayvanı yapmış olmalı. 

Fakat kim?

Tüm kartlarınızdan kurtularak size ait 6 evcil hayvanın masumiyetini kanıtlayın. Suçlanan hayvanın ismini duyar duymaz, hızlıca doğru kartı bulup, ortaya ilk koyan oyuncu olun ve sonra suçu başka bir hayvana atın. Suçlu hayvanın sahibi olmaktan kaçınmak için, hızlı olun ve hangi hayvanların masum olduğunu hatırlayın. Her turda, suçlu hayvanın sahibi bir ceza kartı alır. Oyunun sonunda en az ceza kartı olan oyunu kazanır.

 

Tüm bileşenleri ile kaliteli, orijinal, güvenli bir ürün satın alıyorsunuz. Ürünlerimiz ile ilgili herhangi bir şikayetiniz olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz. Başka bir sorunuz var mı? Size memnuniyetle yardımcı olabiliriz.

En ekonomik ürün orijinal üründür.

Kedi Posteri için tıklayın Kim Yaptı Posteri için tıklayın

 

ÜRÜN KARTI
 YAŞ  6 - 99
 OYUNCU SAYISI  3 - 6
 KUTU İÇERİĞİ

 36 kart (6 renkte 6 hayvan)
 13 ceza kartı
 1 adet Türkçe kullanım kılavuzu
 1 adet İngilizce kullanım kılavuzu

 BECERİLER  Hafıza, dikkat, hız, konsantrasyon.
 KUTU BOYUTLARI  12 x 8 x 4,5 cm
 AĞIRLIK  154 gr
 BARKOD  3770000904994