Ürün Detay

Dobble

5,0 (1 Yorum)

Marka Asmodee
Ürün Kodu : DOBB01TR
119,90 TL
99,90 TL %17indirimli
Dobble! Coşkulu bir atmosferde hızlı reflekslerin oyunu! Herhangi iki kart arasında YALNIZ VE YALNIZ BİR tane ortak sembol vardır!

5 farklı oyunu olan Dobble'da ancak keskin bir göz ve hızlı refleksler ortak sembolü yakalayabilir! Hızlı eylem ve çok sıra dışı oyun tarzı sizi kendine hayran bırakacak.

Çok kolay kuralları nedeni ile hızlı öğrenilen, 6 yaş ve üzeri herkesin büyük keyif alarak oynadığı bu oyun aynı zamanda 8 kişiye kadar oynanabilen ve insanları birbirine kaynaştıran harika bir grup oyunudur.

Ödüller:

  • Toy of the Year (TOTY) Nominee

  • Parents’ Choice Gold Award

  • Dr. Toy 10 Best Games

  • ASTRA Best Toy for Kids

Fransa'da üretilmiştir. 

 


 

ÜRÜN KARTI
 YAŞ  6 - 99
 OYUNCU SAYISI  2 - 8
 KUTU İÇERİĞİ  55 adet kart
   1 adet teneke kart muhafazası
   1 adet kullanım kılavuzu
 BECERİLER

 Görsel algı, dikkat, konsantrasyon ve hız

 KUTU BOYUTLARI  13 x 13 x 7 cm
 AĞIRLIK  216 gr
 BARKOD  3558380030263

 

 

Lütfen Dikkat! Dobble ürünümüzün piyasada sahteleri dolaşmakta! 3 kolay adımda sahte ürünleri kolayca ayırt edebilirsiniz.
 
 

- Sahte ürünlerin arkasında  "Mavi Ay" adında "sahte üretilmiş" bir dağıtıcı bilgisi bulunmaktadır. Orijinal ürünlerde ise Türkiye'deki  tek yetkili dağıtıcı "anne Her Yaşa Akıl Oyunları"'na ait bilgiler bulunmaktadır.

- Sahte ürünlerde yasalarca olması gereken EN71 testleri yapılmamıştır. Orijinal ürün ise EN71 dahil tüm yasal testlerden geçmiş ve sağlığa zararlı hiçbir bileşen içermediği kanıtlanmıştır.

- Sahte ürünler tamamı kalitesiz karton kutuda bulunmaktadır. Orijinal ürünlerde isi oyun kaliteli metal kutu ile satılmaktadır.

Orijinal Dobble oyununda şeffaf pencereli, net baskılı, içerisinde metal kutu görülmektedir. Sahte Dobble'da ise ince, kötü baskılı, düz karton dış ambalaj bulunmaktadır. 
 
Orijinal oyun metal kutu içerisinde gelirken, sahte ürün kalitesiz ince kartın kutuda gelmektedir.
 
Orijinal ürünün kartları parlak, yüksek baskı kalitesine sahipken, sahte üründe ise baskı kalitesi kötü, ince kartlar bulunmaktadır.
 

Popüler Ürünler