İletişim
İletişim

Ürün Detay

DiXit Yeni! (Hayalini Anlat!)

Marka Asmodee
Ürün Kodu : LIBDIX01TR
1.399,00 TL 

Dünyada 7 milyon adetten fazla satan oyun Dixit Yenilendi!

Şimdi yepyeni oyun alanı ve yenilenmiş oylama çarkları ile Dixit keyfiniz katlanarak artacak. Üstelik, daha çok arkadaşınızla oynayabilmeniz için artık 8 oyunculu!

Türkiye resmi dağıtıcısı anne Her Yaşa Akıl Oyunları güvencesi ve üstün kalitesi ile bu oyuna bayılacaksınız. 

Her resim bir hikaye anlatıyor. Bakalım sizin resminiz ne hikaye anlatacak?


Dixit hayal gücünüzün hikayeyi ortaya çıkarıverdiği hoş resimler içeren yaratıcı bir tahmin çalışmasıdır. Ödül almış bu oyunda oyuncular rakiplerine blöf yapmak ve hikayenin hangi resimle eşleştiğini tahmin etmek için kartlarındaki düşsel resimleri kullanacaklar. Doğru tahminde bulunmak mücadelenin yalnızca bir bölümüdür. Daha fazla başarı için diğer oyunculara hikayenin sizin resminizi anlattığına karar verdirtmek zorundasınız!

 
Her turda anlatıcı kişi kartındaki resimle eşleşen kısa bir cümle veya kelime söyler. Sonra her bir oyuncu söylenenle en iyi eşleşen kartını seçer. Anlatıcı kısacık hikayesini söylediğinde diğerleri anlatıcının hangi kartı düşündüğünü tahmin etmelidir. Anlatıcının kartını doğru tahmin ederseniz oyun alanında ilerlersiniz. Diğerlerini bu hikayeyle en iyi sizin kartınızın eşleştiğine ikna ederseniz daha da ileri gitme şansınız olur.

Dixit aynı dili paylaşan hemen hemen herkesin birlikte oynayabileceği olağanüstü basit bir oyundur. Birbirinden güzel 84 çizimin oluşturduğu bu masalsı seri hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından anlaşılabilen kuralları ile Dixit hayal gücü olan herkese çok çekici gelecektir. Dixit' in 2010 da oyun tasarımı için verilen Spiel de Jahres ödülünü almış olması şaşırtıcı değil; Dahice ve basit, güzel ve yaratıcı veeee herkes için eğlenceli!

Almanya'da üretilmiştir.
 
 
      
En ekonomik ürün orijinal üründür.
 

Tüm bileşenleri ile kaliteli, orijinal, güvenli bir ürün satın alıyorsunuz. Ürünlerimiz ile ilgili herhangi bir şikayetiniz olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz. Başka bir sorunuz var mı? Size memnuniyetle yardımcı olabiliriz.

Aman dikkat! Çakma olarak adlandırılan, merdiven altı oyunlar hem oyun keyfinizi hem de sağlığınızı tehdit ediyor. Lütfen, hiçbir desteği olmayan oyunlardan uzak durun!

Aldığınız oyununu orijinalliğinden şüpheniz olursa bizimle iletişime geçin; www.anne.com.tr

 

Dixit Kartları Örnekleri için tıklayın!

Dixit Kartlarından cep telefonunuza duvar kağıtları indirmek için tıklayın!

 
ÜRÜN KARTI
 YAŞ

 8 - 99

 OYUNCU SAYISI

 3 - 8

 KUTU İÇERİĞİ

   1 Oyun Alanı (puanlama yolu)
 
84 adet kart
   8 adet oylama çarkı
   
8 adet farklı renkte ahşap tavşan

   1 adet kullanım kılavuzu

 BECERİLER

 Yaratıcı düşünme, sözel ifade, hayal gücü.

 KUTU BOYUTLARI

 27,5 x 27,5 x 5,5 cm

 AĞIRLIK

 762 gr

 BARKOD

 3558380084891


Popüler Ürünler